Jesteśmy firmą z ponad 15-sto letnim doświadczeniem w produkcji schodów drewnianych. Nasza działalność od początku była związana z produkcją schodów. Obecnie jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem, który realizuje swoją ciekawą pasję w pracy. Ponieważ nie można być do wszystkiego, postanowiliśmy się rozwijać właśnie w produkcji schodów drewnianych.

Obecnie posiadamy wszelki niezbędny sprzęt potrzebny do produkcji w tej tylko pozornie prostej dziedzinie. Rodzinny charakter firmy pozwala nam wspólnie pracować na zadowolenie klienta, co potwierdzać może fakt nie stwierdzonej do tej pory reklamacji.

Lubimy wyzwania, dlatego zawsze z entuzjazmem traktujemy twórcze pomysły naszych klientów na różne połączenia materiałów i rozwiązania, by ciągle podnosić jakoś oferowanych przez nasz usług. Niestety nie podejmujemy się projektów z elementami giętymi ustrojów nośnych schodów gdyż ta procedura wymaga wielkich inwestycji technologicznych, a naszym celem jest by każdego można było stać na porządne drewniane schody.