Naszą specjalnością jest produkcja schodów drewnianych z drewna litego. Oferujemy swoim klientom wybór spośród materiałów krajowych (dąb, buk, jesion) oraz coraz częściej egzotycznych (Merbau,Sucupira,itp.)

Drewno na schody musi posiadać odpowiednią gęstość oraz twardość by mogło służyć przez długie lata. Do produkcji używamy wyłącznie najnowsze rozwiązania i najlepsze komponenty. Całość jest profesjonalnie pomalowana (bejcowana) metodą natryskową specjalistycznymi lakierami co daje niepowtarzalną powłokę.

Doświadczenie nauczyło nas łączyć solidność z ergonomią, dlatego gwarantujemy każdemu klientowi bezpieczeństwo ich używania przez długi czas oraz ciekawy i estetyczny wygląd.

Działając kompleksowo wykonujemy i doradzamy oświetlenie schodów i inne elementy dekoracyjne. Jeśli chodzi o balustrady proponujemy Państwu szeroką gamę wzorów tradycyjnych oraz posiadamy środki by wykonać Państwa indywidualną balustradę, w której możemy połączyć wszelkie materiały i elementy.


Oferta nasza skierowana jest dla południowo-wschodniego obszaru naszego kraju skąd pochodzimy. Może konkurencja montuje schody na terenie całego kraju, ale na pewno na powietrze nie jeździ. Optymalizując koszty skupiliśmy się na regionach: podkarpackim, małopolskim, śląskim, lubelskim, świętokrzyskim i mazowieckim.

Okolice miast w których najczęściej montujemy schody to:
woj. podkarpackie: Krosno, Sanok, Jasło, Rzeszów, Mielec
woj. małopolskie: Kraków, Tarnów, Rabka, Nowy Sącz, Gorlice, Olkusz
Woj. śląskie: Katowice, Tychy, Żory, Rybnik, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Jaworzno, woj. mazowieckie: Warszawa, Ożarów Mazowiecki

Cennik przykładowych tarcic :

Cennik PB - 2009 - egzotyki.pdf

Cennik PB - 2009 amer.pdf

Cennik PB - 2010 eur.pdf